LIDER SKUPU SAMOCHODÓW!!!

skup aut lider

Kupiliśmy samochody od tak wielu osób, że wypełnilibyśmy niejeden duży parking. Pomimo takiej ilości, od lat nasi klienci są zadowoleni z naszych usług i nie mamy żadnych skarg. Pierwszym pytaniem jakie nam zadają dzwoniący właściciele samochodów, to czy załatwimy za nich wszelkie formalności i czy możemy przyjechać do nich.

ZAŁATWIAMY WSZELKIE FORMALNOŚCI ZWIĄZANE Z ZAKUPEM AUTA, A NA ŻYCZENIE PRZYWOZIMY GOTÓWKĘ NA MIEJSCE!!!

Jest nam również niezmiernie miło, kiedy dzwonią do nas znajomi naszych klientów i słowa które słyszymy to: "Dzień dobry! Kupili państwo kiedyś auto od naszych znajomych, czy moglibyście też kupić i nasz samochód?" To są chwile, dla których warto się przykładać, nieustannie szkolić kadry, oraz dbać o prestiż i markę naszej firmy.

PROWADZIMY SKUP AUT Z WARSZAWY

w każdym stanie technicznym i właśnie w Warszawie jest siedziba AUTO KRIS, ale oczywiście po samochód możemy podjechać w każde miejsce Polski w 24 h. Czasami klienci z niepewnością w głosie informują nas, że auto nie jest w niezbyt dobrej kondycji. Odpowiadamy: "Proszę się kompletnie nie przejmować. Nie jesteśmy marudnymi klientami, którzy szukają najmniejszych niedoróbek, ale dużą firmą która ma na celu UWALNIAĆ ludzi od ich aut, których już nie chcą!!!"

Kończymy z czasami, w których sprzedaż auta wiązała się z miesiącami oczekiwań na klienta, lub setkami ogłoszeń we wszystkich gazetach. Dziś wystarczy jeden telefon, aby nasz profesjonalista przedstawił szczegóły i umówił spotkanie. Mało tego, to klienci mówią ile chcą dostać i jaka jest ich wymarzona cena. Najczęściej kończy się już na jednej naszej wizycie i obie strony żegnają sie super zadowolone. TAK, TO MOŻLIWE! A najważniejsze jest rekordowe tempo, w jakim można tego dokonać. NIE MIESIĄCE, NIE TYGODNIE, ALE GODZINY!!! To czas najczęściej potrzebny na wszelkie formalności.

Dlatego bez względu czy pozbywasz się auta ze względu na ciągłe awarie, czy jest już może stary, czy też zwyczajnie Ci się znudził. Może też potrzebujesz szybko gotówki? Jesteśmy TWOIM rozwiązaniem. Czekamy na Twój absolutnie niezobowiązujący telefon 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. TO MY JESTEŚMY DLA CIEBIE!!! To już nie czasy, w których to Ty drogi Kliencie musiałeś udowadniać na 100 sposobów, dlaczego warto kupić Twoje auto. Teraz to nasza praca, aby przekonać Cię, że Warto nam je odsprzedać!

 

  • Jesteśmy najlepsi
  • Mamy najlepsze czasy dojazdu
  • Najszybsza gotówka
  • Najuprzejmiejsza obsługa
  • Dopasowujemy się do najlepszych godzin dla CIEBIE
  • Jesteśmy mistrzami we wprawianiu w dobry humor
  • Robimy natychmiastowe przelewy
  • Odpowiadamy na każde pytania
  • Kochamy naszą pracę

 

Może to brzmi niewiarygodnie ale: POZWÓL NAM ODKUPIĆ OD SIEBIE TWOJE AUTO!!!