Skupimy wszystkie modele marki Audi

Jesteśmy zainteresowani odkupieniem od Państwa wszystkich modeli Audi. Jeszcze dziś odwiedzimy Państwa jeżeli chcą się pozbyć swojego auta. Które modele interesują nas najbardziej? Wszystkie. Tu przedstawiamy jedynie najpopularniejsze. Przygotowując te listy posłużymy się krótkim opisem każdego modelu. Chcielibyśmy aby był dla Państwa przydatny, jako np. pomoc przy wyborze kolejnego samochodu, czy poszerzaniu informacji o posiadanym modelu.

Zaczniemy od bardzo popularnego: Audi A3, Audi A4, Audi A6
audi a3

Audi A3

Produkcja tego modelu zaczęła się w 1996 roku. Był to bardzo udany projekt firmy zza Odry. Zdobył liczne nagrody na wielu międzynarodowych konkursach i przetrwał w niezmienionej formie do 2003. Od tamtego roku weszła na rynek nowa generacja i z kilkoma liftingami przetrwała aż do dziś (2016). Wybierają te auta głównie osoby, które poszukują niezawodności, prostoty formy i niskich kosztów eksploatacji. Model ten występuje w wielu wersjach nadwoziowych: Hatchback - wersja 3-drzwiowa i 5cio drzwiowa, Cabriolet, Sportback, S3 w wersjach Hatchback i Sport. Silniki to ogromna gama do wyboru od benzynowych 1.2 i 105 KM, aż do 3.2 V6 i mocy 265 KM, oraz diesla w zakresie od 1,6 TDi do 2.0 TDi

audi

Audi A4

Ten kultowy model towarzyszy nam już od 16 lat. Produkcja zaczęła się w 1995 roku i trwa do dziś. Audi A4 doczekało się 4 poważniejszych zmian sygnowanych: B5 B6 B7 i B8 Nowe wersje wchodziły na rynek odpowiednio w 1995 roku, 2000, 2004 i aktualny model produkowany od 2008, aż do dziś. Z przyjemnością odwiedzimy Państwa jeśli chcą nam odsprzedać swoje Audi. Może obecne już się troszkę znudziło i czas na wymianę na nowszy model? Silniki w Audi A4 zaczynają się od wersji 1,8, a kończą na wersji 3,2 i mocy 265 KM. Tak samo jak w A3 jest w czym wybierać i można dopasować model do indywidualnych preferencji mocy i dynamiki. Sylwetka tego modelu jest absolutnie ponadczasowa i tak naprawdę pomimo już czwartej wersji nadwoziowej nadal możemy dostrzec pierwszy koncept. Bardzo często jest tak, że kto raz już miał "A-czwórkę", tylko wymienia ją systematycznie na nowszą wersję. My jesteśmy gorąco zainteresowani aby odkupić ten już wysłużony, i doradzić w wyborze kolejnego.

audi

Audi A6

Bez dwóch zdań model ten od początku istnienia po zastąpieniu Audi 100 jest uosobieniem wykwintności i stylu. W tym roku Audi wypuściło na rynek czwartą przepiękną generację tego pięknego modelu. Produkcja A6 zaczęła się w 1994 roku wersją C4 i poprzez wersje C5, C6, kończy się na C7. Jeśli ktoś nie wie jak zrobić udane połączenie prostoty, elegancji i zarazem wykwintności i lwiego pazura powinien przyjrzeć się dokładniej temu autu. Wersje silnikowe to bardzo bogata gama od silników 1,8 litra, aż do potężnego 4,2 V8 który powoduje że dość szybko przechodzimy na "ty", z pracownikami stacji benzynowych. Jeśli posiadasz Audi A6 i chcesz abyśmy to auto od Ciebie odkupili zadzwoń do nas lub wypełnij formularz na naszej stronie. Oczywiście poza wymienionymi modelami w przypadku tej marki skupimy też każdy inny. Może to być A1, A2, A5, A7, lub A8.