Odkupimy auta marki Citroen

Jesteśmy zainteresowani odkupieniem od Państwa wszystkich modeli tego francuskiego producenta. Poniżej pokazujemy jedynie najpopularniejsze modele, i chcemy podkreślić, że jesteśmy zainteresowani każdym modelem, nie tylko tymi wymienionymi poniżej. O awaryjności tych aut krążą wręcz legendy, ale my nie zrażamy się tym i chętnie odkupimy od Państwa Wasz egzemplarz.

Popularne modele: Citroen C3, Citroen C4, Citroen C5
citroen

Citroen C3

To bardzo zgrabne autko, od początku aż się prosiło o to, aby wykorzystywać je w mieście. To prawdopodobnie główne przeznaczenie tego modelu, choć nie mozna go zdyskwalifikować jako małego krążownika szos. Jego podstawowe auty to mała masa, a co za tym idzie niskie spalanie. Wersją 1.4 można poza miastem bez dużych wyrzeczeń w kontaktach z pedałem gazu zejść poniżej 4,5 litra na 100km. To atut. Wady: no cóż, ze względu na gabaryty bagażnik nie należy do największych, a i osoby jadące z tyłu muszą wykazać się gibkością, aby wygodnie tam podróżować. Stylistyka tego auta jest naprawdę nienaganna. Model ten rozpoczął swój żywot w 2002 roku i przeszedł jedną gruntowną modernizację w 2008 roku.

citroen

Citroen C4

Projektanci niewątpliwie chcieli zawładnąć młodym pokoleniem i dlatego stworzyli ten model. Jego sportowe rysy skutecznie przyciągają młodzież do salonów i na rynek wtórny. C4 jest uosobieniem nowoczesności i modernistycznego podejścia do projektowania samochodów. Historia tego auta sięga 2004 roku, a w 2010 model nabrał nowych kształtów, chyba jeszcze bardziej sportowych i agresywnych. Nie bez kozery C4 jest z powodzeniem wykorzystywany jako baza do produkcji aut wyścigowych i co najważniejsze, firma zanotowała wiele sukcesów na sportowych trasach. Jeżeli chcą Państwo sprzedać nam starszy egzemplarz prosimy o kontakt.

citroen

Citroen C5

Masz rodzinę, psa i dwójkę dzieci. To jesteś idealnym kandydatem na posiadacza Citroena C5. To auto jest stworzone dla statystycznej rodziny z niewysokim budżetem, ale chcących mieć auto wygodne, niezawodne i w rozsądnej cenie. Na rynku dostępne są już 3 generacje C5. Pierwsza zawitała do garaży w 2001 roku i na liniach produkcyjnych gościła do 2004. Wtedy światło ulic ujrzało kolejne wcielenie C5 i produkowane było 4 lata. Najnowszy model to wersja z 2008 roku i produkowana do dziś. Auto nie powala osiągami, ale jeśli priorytetem jest nieczęsta wizyta na stacjach, to jest to model godny polecenia. Jeśli chcesz wymienić C5 na nowszy model, starszy możesz nam z powodzeniem odsprzedać. Czekamy na Twój telefon, lub kontakt poprzez formularz.