Skupujemy samochody marki Fiat

Gdy mówimy o autach ekonomicznych i niedrogich, bardzo łatwo wymieniamy tę właśnie markę. Zapewne mamy w korzeniach przypisaną więź poprzez starsze modele na licencji, jak Fiat 126p czy 125, ale dzisiejsze modele oprócz tych dwóch wcześniej wspomnianych synonimów, mają to czego przez lata brakowało naszej rodzimej produkcji. Wygląd i przyzwoity komfort. Gdy już Ci się znudzi Twój „Fiacik” po prostu skontaktuj się z nami. Poniżej najbardziej rozpoznawalne modele.

Popularne modele Fiata: Fiat Punto, Fiat Panda, Fiat Bravo
fiat punto

Fiat Punto

Jedno co można powiedzieć z całą pewnością to że nie brakuje ich na naszych drogach. To jedno z popularniejszych aut i nie tylko w naszym kraju. Co się składa na tak dużą popularność? Każdy powie że cena. I zgodzimy się, ale gdyby w parze z ceną nie szła względnie niska bezawaryjność, oraz w nowszych modelach całkiem przyjazny design, pewnie ten prym wiódłby inny pojazd. Historia pierwszych modeli sięga 93 roku i modelu Punto I, w 99 roku fiat wprowadził na rynek kolejną wersję Punto II, a w 2005 nowy model Grande Punto. Obecnie i od 2010 roku rynek stara się podbić Punto Evo, całkiem ładny stylistycznie i zdecydowanie nawiązujący do włoskiej linii bardzo ładnych aut.

fiat

Fiat Panda

To jeden z ciekawszych przypadków ze względu na czas przez jaki była produkowana jego pierwsza wersja. Aż 22 lata pojazd wytrzymał w produkcji na różnych rynkach. To sporo. Nie była to może stylistyczna awangarda, ale auto spełniało w pełni swoją rolę, było tanim i sprawnym pojazdem. Oczywiście przyszedł czas i na niego i w 2003 roku doczekał się następcy w postaci Panda II. W tej wersji z powodzeniem jest produkowany do dziś i na razie nic nie zapowiada zmian. To kolejna udana wersja. Silniki w tym modelu na pewnie nie będą rywalizować na światłach, ale pod dystrybutorem już tak. Najsłabsza wersja ma 54 konie i silnik 1.1, natomiast najmocniejsza jednostka to 1,4 i 100 KM. Samochód ten był testowany przez ekipę z Top Gear i zdecydowanie ich test przeszedł. Nadaje się do wielu zastosowań w tym do szeroko rozumianego small biznesu.

fiat

Fiat Bravo

Od 1995 roku na ulicach można spotkać ten przyjemny samochód. Powstały dwie wersje. Od 1995 roku ta bardziej znana na naszych drogach, po czym nastąpiła przerwa w produkcji, aby powrócić w naprawdę ładnej postaci w 2006 roku. Nowe Bravo to kontynuacja image firmy mającego wypromować te włoskie auta jako nowoczesne, sportowe, i dynamiczne. Gama silników starszej wersji to całkiem pokaźny arsenał. od 1.2 do 2 litrów i od 75KM do 154 w wersji 2.0 HGT. Jeżeli chcą nam Państwo sprzedać którykolwiek z modeli Fiata z przyjemnością się z Państwem spotkamy. Zapraszamy do kontaktu lub wysłania formularza.