Skupimy auta marki Ford

Ford to marka, która której korzenie sięgają początków XX wieku. Mało jest osób które nie słyszały o jej założycielu Henrym Fordzie. To ten Pan zapoczątkował produkcję samochodów, na liniach produkcyjnych. Obecnym autom tej marki, nie można odmówić eleganckiej stylizacji, przystępnych cen i nowinek technicznych. Nasza firma chętnie skupi auta tej amerykańskiej marki. Jeśli mają Państwo starszy model Forda którego chcą się pozbyć prosimy o kontakt, lub wypełnienie formularza kontaktowego.

Popularne modele Forda: Ford Fiesta, Ford Focus, Ford Mondeo
ford

Ford Fiesta

Historia tego modelu sięga 76 roku tamtego wieku. Od tamtej pory powstało aż siedem generacji. Seria pierwsza od wspomnianego roku 76 do 1983. Druga od roku 1983 do 89. Trzecia generacja to lata 89-97. Kolejna bardzo popularna seria to lata 95-99, aż do wersji piątej w latach 99-2003. Ostatnie dwie wersje charakteryzujące się już bardzo nowoczesną stylistyką to lata 2001-2008 i od 2008 aż do dziś. To niezmiernie popularne autko miejskie, za sprawą całkiem sporej gamy silników zapewni radość z jazdy pomimo swoich niewielkich gabarytów. Auto Kris z przyjemnością skupi każdą generację tego modelu auta.

ford

Ford Focus

Niejednemu z Państwa Ford Focus będzie się kojarzyć ze sportem. I jest to całkiem uzasadnione. Auto to jest dość często wykorzystywane przez ekipy rajdowe i oczywiście z powodzeniem. Historia tego modelu nie sięga tak daleko jak w przypadku Fiesty, ale pomimo młodego wielu, zdążył już na trwale wpisać się w nasze drogi i pamięć. Pierwszy Focus zjechał z taśmy produkcyjnej w 1998 roku i przechodząc jeszcze dwie modernizacje od 2011 roku jest dostępny w absolutnie eleganckim nadwoziu w pełni dopasowanym do wymogów rynku i gustów klientów. My w Auto Kris chętnie kupimy wszystkie starsze modele tego auta. Jeśli chcesz się pozbyć swojego Forda, wystarczy wypełnić formularz skupu auta, lub zadzwonić do nas. Odzwonimy i możemy się z Tobą umówić w każdym dowolnie wybranym miejscu. W Auto Kris skupimy wszystkie modele pojazdów marki Ford.

ford

Ford Mondeo

Typowe auto rodzinne klasy średniej. Światło dzienne ujrzały już 4 generacje tego modelu. Początki sięgają roku 1993 a produkcja w tej wersji trwała do roku 1996. W tym samym roku Ford wypuścił kolejną wersję nadwoziową, która pozostała niezmieniona do roku 2001. Następny model jest bodaj tym, który najczęściej widzimy na polskich drogach. Jego produkcja zakończyła się w 2007 i ustapiła wersji, która jest produkowana do dziś. Auto cenione jest za dużą przestrzeń i całkiem przyzwoitą niezawodność za rozsądną cenę. Jeśli posiadasz ten model auta i chcesz abyśmy go od Ciebie skupili, wystarczy zadzwonić, lub przesłać nam wypełniony formularz. Oczywiście skupujemy wszystkie pozostałe modele samochodów tej marki, a pokazane przykłady mają na celu jedynie pokazać te najbardziej popularne.