Skupimy auta marki Honda

Niezawodność. Współczesny styl. Młodość. To cechy aut marki Honda. Do tego należy dodać jeszcze wspaniałe silniki, które przez lata rywalizowały w zawodach F1. To jedyna marka, która dzięki swojej precyzji, potrafiła z powodzeniem wdrożyć silnik Wankla bez uszczerbku na reputacji producenta. To cechy na które pracuje się dekadami i dzięki niej nikt nie wątpi dziś, w celowość zakupu tych aut. Stylistyka? To już kwestia gustu, ale nie da się ukryć, że auta te znajdują swoich wiernych nabywców od lat i z dużym sukcesem. Prowadzimy skup aut wszystkich marek, ale nie da się ukryć, że ta marka interesuje nas bardzo.

Popularne modele Hondy: Honda Civic, Honda Accord
honda

Honda Civic

Osiem generacji tego modelu może świadczyć jedynie o ogromnej popularności, i właściwej linii jaką przyjął ten japoński producent. Przy różnych wpadkach i gorszych okresach wielu producentów, to auto zawsze miało gorące grono zwolenników. Wybierają je zarówno młodzi ludzie , ze względu na nowatorską stylistykę i nienaganne osiągi, jak i ludzie starsi ze względu na praktyczność i rzadkie wizyty w stacjach serwisowych. Produkcja tego modelu rozpoczęła się w roku 1972 i trwa do dziś. Można odnieść wrażenie że obecny model to już ukłon jedynie w stronę młodszego pokolenia. Jeśli planujesz przesiadkę na nowszy model i nie masz ochoty na miesiące poszukiwań klienta wystarczy skontaktować się z nami. W Auto Kris kupimy każdy rocznik tego modelu i każdy model tej marki.

honda

Honda Accord

Pierwsza generacja Hondy Accord poczuła asfalt w 1978 roku. Od tamtego czasu zawitało na drogi jeszcze siedem. Auto w najnowszej odsłonie to bardzo elegancki pojazd klasy średniej. Może nie należy do najtańszych w porównaniu do rywali, ale jeśli przyjrzeć się wyposażeniu już w wersji standardowej, otrzymamy odpowiedź, dlaczego tak jest. I tak chyba od początku istnienia tego modelu. zawsze troszkę droższy od konkurencji, ale jednocześnie, na tyle dobrze wyposażony, że wersja podstawowa w zupełności wystarcza. Dodając do tego mniejsze koszty późniejszej eksploatacji, jest to z reguły zakup bardzo udany. Z przyjemnością odkupimy od Ciebie Twoją Hondę, jeśli jest to Accord - super, ale kupimy też każdy inny model tej marki.