Skupimy auta marki Hyundai

Do pewnego czasu auta tej marki nie uchodziły za synonim elegancji i szyku, ale obecnie nie da się ukryć, koreański producent odrobił lekcje ze stylistyki i aktualna oferta jest na naprawdę najwyższym poziomie. Jeśli dodać do tego tytuł, jaki został nadany w roku 2011 modelowi i40, możemy być pewni że linia koncepcyjna tej firmy podąża we właściwym kierunku. Jeśli podoba Ci się najnowsze dziecko Hyundaia i chciałbyś się pozbyć starszego modelu daj nam znać. Odkupimy od Ciebie Twoje auto. Poniżej prezentujemy inne popularne modele aut marki Hyundai.

Popularne modele Hyundai: Accent, Sonata, Santa Fe
hyundai

Hyundai Accent

Może pamiętają Państwo model Pony? Otóż od 1995 ten niezbyt trafiony model został zastąpiony wersją nazwaną Accent. Jest ona produkowana do dziś, a pierwotny design przeszedł dwie modernizacje. Pierwszą w 1999 roku, a drugą w 2006. Aktualnie produkowana wersja z powodzeniem wpisuje się w nasze drogi, choćby ze względu na niezbyt wygórowaną cenę, jednocześnie oferując dość przyzwoity standard i jakość wykończenia. Szukając auta za jak to mówi ekipa Top Gear "niewygórowaną cenę" powinno się staranniej przyjrzeć temu modelowi. Nasza ekipa jeśli posiadają Państwo którąkolwiek generację, chętnie umówi się z Państwem i go odkupi.

hyundai

Hyundai Sonata

Początki tego auta sięgają 1988 roku, kiedy to z taśmy zjechał pierwszy model Sonaty. Nie ma co ukrywać jest to dosyć spore autko. Próżno tu szukać oszczędnych silników, i niskich kosztów eksploatacji. Ale coś za coś. Wszystkie 4 generacje tego modelu rozpieszczają dużą ilością miejsca w środku, oraz całkiem niezłym wyposażeniem. Najnowsza wersja Sonaty rozpoczęła swoją przygodę z użytkownikami w 2005 roku i trawa ona do dziś. Zdecydowanie polecane auto jeśli oczekujemy dobrego komfortu jazdy i przestrzeni. Gama silników rozpoczyna się na 2 litrowej jednostce, a kończy na 3.3 litrowej z mocą 250KM. To zapewni naprawdę sporo frajdy z jazdy i niewątpliwie przyczynia się do poprawy bezpieczeństwa, szczególnie podczas wyprzedzania. Nasza firma z największą przyjemnością odkupi ten model auta od Państwa. Jeśli myślisz o zmianie samochodu i chcesz się pozbyć obecnego wystarczy jeden telefon, lub kontakt z nami poprzez formularz dostępny na stronie.

hyundai

Hyundai Santa Fe

Ten samochód to dobrze spasowany kompromis. Nadaje się zarówno na długie podróże po autostradach jak i na niezbyt wymagające szutry i trasy leśne. Idealny na weekendowy wypad za miasto z nutką adrenaliny pokonując trudniejsze pojazdy czy błotniste drogi, w których polegnie każdy samochód osobowy. Do jego walorów drogowych należy jeszcze dodać bardzo udane nadwozie które od 2000 roku kiedy rozpoczęła się produkcja przeszło tylko jeden lifting w 2010 roku. To dobrze świadczy o ponadczasowości tego auta. Chętnie odkupimy od Państwa każdy egzemplarz Hyundaia Santa Fe. Może czas już na zmianę "terenowca" na nowszy model? Starszy odbierzemy u Państwa we wskazanym miejscu płacąc od ręki gotówkę, lub na życzenie wykonując przelew na podane konto. Jesteśmy do dyspozycji.