Sprzedaj nam swojego Mercedesa

Nie da się ukryć że pisanie o tej marce jest zawsze większą przyjemnością, niż o innych. Mercedes… to właśnie Mercedes. Auto które ma tylu zwolenników co i przeciwników. Ale to właśnie daje napęd tej marce (oprócz silnika :D)
Te auta zawsze chętnie kupimy. Nie ma znaczenia rocznik, model, stan. Chcemy kupić każdego Mercedesa, którego chcą się Państwo pozbyć. Trójramienna gwiazda – logo marki od ponad wieku jest uosobieniem, elegancji, kultury, pozycji i jakości. Oczywiście firma na przestrzeni tylu dekad miała gorsze i lepsze momenty, czasem wpadki, ale tej starannie wypracowanej pozycji, producenta wysokiej jakości aut, nie oddała nigdy. Powtórzmy jeszcze raz: Mercedes… to właśnie Mercedes.

Popularne modele skupowane przez nas: MB Klasa A, MB Klasa C, MB Klasa E
mercedes

Mercedes Klasa A

A klasa faktycznie jakiejś bardzo bogatej historii nie ma. Auto było odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku na małe auto miejskie. Ciekawe jak specjalistom od marketingu udało się przekonać konserwatywny trzon firmy do zainwestowania w segment, w którym nie mieli żadnego doświadczenia. Początki były faktycznie trudne. Pierwsze egzemplarze miały poważne problemy z tzw. "testem łosia", aż do tego stopnia, że na kilka miesięcy została wstrzymana produkcja tego modelu. Nie zraziło to jednak producenta, bo auto od 1997 roku i po tylko jednym liftingu w 2004 jest oferowane do dziś. Idealne auto na miasto i niezbyt dalekie wypady poza. Bogata gama oszczędnych i sprawnych silników, powoduje że nietrudno dopasować model dla siebie. Jeśli chcesz się jednak pozbyć A klasy, może tylko po to aby zmienić na nowszy model, chętnie kupimy od Ciebie Twoje auto.

mercedes

Mercedes Klasa C

Ten model ma już troszkę bogatszą historię. Protoplasta obecnej wersji powstał w 1993 roku i do dziś ze względu na wysoką trwałość i jakość wykonania jest często spotykany na ulicach. Auto przeszło 2 liftingi. Jeden w 2000 roku zresztą bardzo udany, i drugi w roku 2006. W tej wersji jest produkowany po dziś dzień. Stylistycznie nie ma się do czego przyczepić. Ekonomicznie, zapewne troszkę droższy od konkurentów przy zakupie, ale oddaje to potem z nawiązką przy eksploatacji. To auto na długie lata. Jakość wykończenia na jak zawsze najwyższym poziomie. Idealne auto dla rodziny z małymi dziećmi nawet na bardzo długie podróże. Jeszcze jednej rzeczy możecie być pewni. Nikt wam nie wytknie że jeździcie Mercedesem. Bo jeśli nie on to co innego? Gdybyś miał jednak ochotę odświeżyć model czy zmienić na inny, z przyjemnością kupimy ten starszy i bardziej wysłużony. Wystarczy się z nami skontaktować.

mercedes

Mercedes Klasa E

Z tych trzech prezentowanych tu modeli klasa E ma najbogatszą historię. Nie bez kozery, bo jednak firma ta od zawsze była nastawiona na duże i luksusowo wyposażone auta. Dlatego im większy model tym dłuższa jego historia. Oficjalnie model rozpoczął swoje życie w roku 1993 modelem W124, ale źródła pochodzenia należy upatrywać w roku 1947. Skupiając się jednak na 1993 od tamtego czasu model przeszedł 3 modernizacje. w 1995, 2002, aż do ostatniej w 2009 i modelu W212. Co by nie słuchać o E klasie, od początku istnienia, był pożądaniem wielu właścicieli biznesów i przedstawicieli średniej klasy społeczeństwa. Zapewne dzięki swojej sylwetce, stylowi i niezawodności. Ale auta się niestety starzeją i może już nadszedł czas na wymianę na nowszy model? Nic nie stoi na przeszkodzie aby się z nami skontaktować i z przyjemnością odkupimy Waszego Mercedesa. Oprócz wymienionych modeli skupujemy wszystkie pozostałe auta tej marki.