Kupujemy samochody marki Nissan

Historia tej marki sięga czasów jeszcze przedwojennych. Wysokiej jakości wykonywane auta to słowo klucz, kiedy myślimy o tym producencie. Z całą pewnością każdy miał okazję zetknąć się czy to w rzeczywistości, czy w publikacjach prasowych z terenowym modelem „Patrol”. Auto przez absolutnie dobre wykonanie było i jest z powodzeniem wykorzystywane, przez różnego rodzaju służby, które pracują w terenie. To tyran bezdroży, a najwyższej jakości materiały powodują iż jest wybitnie bezawaryjny. Nie ulega wątpliwości, iż te dane są dowodem na wybitne przywiązanie producentów do wysokiej jakości. Nie ulega wątpliwości iż długie doświadczenie bez większych wpadek na przestrzeni dekad, daje dość jasny obraz Nissana. W Auto Kris skupimy chętnie wszystkie modele samochodów tej marki.

Najpopularniejsze modele: Nissan Micra, Nissan Almera, Nissan Primera
nissan

Nissan Micra

Model ten swoje początki ma w 1982 roku, ale prawdopodobnie bardziej znana wersja to ta powstała w 1992 jako Mikra II. Samochód w tej wersji gościł na liniach produkcyjnych przez 10 lat aż do 2002 roku. Kolejne wcielenie zobaczyło światło dzienne w 2003 roku kiedy poprzedni model został zastąpiony wersją Mikra III. W naszym kraju właśnie ta wersja jest bodaj najbardziej popularna, a ze względu na swe walory techniczne i łatwość prowadzenia szybko stała się ulubienicą kobiet, oraz... szkół jazdy w wielu miastach Polski. W 2010 roku, na rynek został wprowadzony model Mikra IV. Ma swoich zwolenników i przeciwników. Niektórzy mówią że nie ma tego czegoś co miała poprzedniczka, ale styliści i również pokaźne grono kierowców bardzo chwalą ten model za perfekcyjnie wykonane wnętrze i nienaganna stylistykę. Jeśli podzielasz to zdanie i chciałbyś wymienić starszy już model Mikry czy jakiegokolwiek Nissana, my kupimy z przyjemnością stare auto od Ciebie.

nissan

Nissan Almera

Bardzo udane auto które przez lata święciło triumfy w Polsce. Powstały 2 generacje tego auta. A dokładniej dwie generacje pod nazwą Almera. Pierwszą jest ta powstała w 1995 roku, a drugą ta produkowana do 2006. Dlaczego tak? Ponieważ poprzedniczką Almery był znany model Sunny i to on był protoplastą, natomiast jeśli ktoś myśli, że produkcja została zakończona, nie musi mieć obaw. Jest produkowany do dziś, ale pod nazwą Nissan Tilda. Troszkę skomplikowane dzieje, ale nie ujmuje to w żadnym wypadku, olbrzymiemu sukcesowi w tym segmencie aut jaki odniósł ten model Nissana. Niewysoka cena, niskie koszty eksploatacji, przyzwoite osiągi, oraz dobre wykończenie to niepodważalne atuty modelu. Jak już swoją starszą Almerę będziesz chciał wymienić na nowszą Tildę, nie widzimy problemu, aby już wysłużony egzemplarz auta odkupić od Ciebie. Prosimy o kontakt.

nissan

Nissan Primera

Podobnie jak Almera, Nissan Primera również nie był pierwszy. Primera została zbudowana jako następca modelu Firebird. Życie tego modelu rozpoczęło się w 1990 roku, i na jego przestrzeni Primera doczekała się 2 modernizacji pierwszej w roku 1996, a drugiej w 2002 roku. Model 2002 był produkowany do 2007 roku. Od tamtej pory Nissan nie pokazał jego następcy. Auto pod każdym względem udane. Podobnie jak w modelu Almera nie występują większe problemy podczas eksploatacji. Auto tanie w utrzymaniu dzięki stosunkowo niskiej awaryjności. Wykonanie jak przystało na rasowego Japończyka na wysokim poziomie. Pomimo że model ten nie jest już produkowany, z największą przyjemością odkupimy go od Ciebie. Wystarczy wypełnić bez żadnych zobowiązań nasz formularz, lub zadzwonić i z chęcią opowiemy Ci w jak prosty sposób możesz się go pozbyć. Bez względu na stan i przebieg.