Skupimy pojazdy marki Peugeot

Bez względu na opinie o samochodach Peugeot, jednego nie można im odmówić, a jest to ich stylistyka. Pomijając różne przypadłości mechaniczne i czasem troszkę za dużą awaryjność, te auta się po prostu podobają. Nam również i dlatego z chęcią kupimy każdy egzemplarz tej marki. Tak jak inne modele francuskich aut, ta marka również jest obecna na wielu trasach rajdowych co może być potwierdzeniem dobrej linii konstrukcyjnej i wytrzymałej bazy nadwozia. Na rynku dostępnych jest cała masa różnych modeli i wersji nadwoziowych i każdą chętnie kupimy, a poniżej skupimy się jedynie na tych najpopularniejszych.

Popularne modele: Peugeot 206, Peugeot 307, Peugeot 407
peugeot

Peugeot 206

Przez długie lata obecny na naszych drogach w całkiem dużych ilościach. Głównie ze względu na dobre połączenie 3 czynników: gabarytów, stylistyki i oczywiście ceny. Bardzo duża sieć serwisowa i niewielkie koszty eksploatacji przyczyniły się do tego iż stał się jednym z głównych aut w klasie małych samochodów miejskich. Produkowany od 1998 roku, przeszedł tylko jedną modernizację. Produkowany jest do dnia dzisiejszego choć jedynie w Chinach. W Europie został zastąpiony jeszcze bardziej udanym modelem 207. Pomimo niewielkich rozmiarów oferowany jest w bodaj wszystkich wersjach nadwozia w tym cabrio pod nazwą 206 CC. Nasza firma chętnie odkupi od Ciebie Twojego Peugeota. Wystarczy zadzwonić.

peugeot

Peugeot 307

Powstały dwie generacje tego auta należącego do segmentu C czyli niższej klasy średniej. Pierwsza zjechała z taśm w 2001 roku, a liftingowi poddany został w roku 2005. Jego produkcja zakończona została w roku 2007, aby zostać zastąpionym przez wersję 308 produkowaną do dziś. Podobnie jak seria 200 ma swojego kabrioleta oznaczanego podobnie literkami CC. Silniki zostały skrojone pod raczej umiarkowanych kierowców i tak dla oszczędnych możemy szukać wersji 1.4 i 88KM, a dla lubiacych jednak mieć zapas pod nogą w ofercie jest silnik 2.0 i mocy 177KM. Auto od zawsze było dobrym wyborem dla niewielkich rodzin z dorastającymi pociechami. Gdyby czasem już się ten model znudził Państwu, zawsze możemy go odkupić. Procedura jest banalnie prosta. Wystarczy do nas zadzwonić lub wypełnić formularz kontaktowy.

peugeot

Peugeot 407

Czterysta siódemka to już rasowy przedstawiciel klasy średniej (segment D). Tym autem można bez kompleksów wybrać się na nawet najdalsze wyprawy. Jest wygodny, całkiem nieźle wyciszony, a oszczędne silniki nie będą wykorzystywać za bardzo naszego portfela. Ten model w sportowej wersji nie ma co prawda wersji Cabrio, ale za to jest dostępna wersja Coupe. Produkowany jako następca modelu 406 od 2004 roku. Jego bardzo przyjemna sylwetka, i całkiem przyzwoite wyposażenie standardowe spowodowały, iż po niedługim czasie stał sie jednym z częściej kupowanych aut w Europie. Rozsądna cena jak na ten segment, przysporzyła mu wielu amatorów. My bez dwóch zdań chętnie kupimy od Ciebie ten model. Zapraszamy na stronę kontaktu, lub formularza.