Chcemy kupić Twoje Renault

Marka Renault bardzo wielu amatorom motoryzacji niewątpliwie się kojarzy z naszym pupilem w wyścigach Formuły 1. Historia sportowa tej marki sięga daleko w przeszłość, a rozwiązania wypracowane dzięki wyścigom z powodzeniem stosowane są później w seryjnych modelach. Nie ma co ukrywać, że Renault przez całe lata był raczej uosabiany w naszym kraju z pojazdami awaryjnymi i nietrwałymi. Na szczęście dla klientów, to już przeszłość, a współczesne modele spełniają wyśrubowane standardy jakości, trwałości i bezpieczeństwa. Poniżej krótko scharakteryzujemy najbardziej popularne modele tego producenta aut.

renault

Renault Clio

Nawet w najmniejszym modelu można poczuć nutkę sportowej przeszłości Renault. W Clio jest ona uosobiona w wersji RS. 200 KM w tak małym pojeździe powoduje, że wielu właścicieli chętnie by z niego w ogóle nie wysiadało. Początki Clio sięgają roku 1990. wtedy powstała pierwsza wersja. 8 lat później auto przeszło gruntowną modernizację i okazało się sporym hitem rynkowym. Kolejne i produkowane do dziś Clio powstało w 2005 roku. Pod maską tego auta oprócz wspomnianych 200 KM, mamy dostępny cały wachlarz jednostek od silników 1.2 począwszy. W naszej firmie prowadzimy skup aut wszystkich marek. Jeśli chcesz nam odsprzedać Twoje Clio, czy jakiekolwiek inne auto prosimy o kontakt lub użycie formularza.

renault

Renault Megane

Przez wielu specjalistów prawie każda nowa wersja zjeżdżająca z taśm produkcyjnych była uznawana za hit i uosobienie piękna. Tego rzeczywiście Megance nie można odebrać. Styliści i projektanci naprawdę szaleją za każdym razem gdy jest ogłaszana premiera nowego wcielenia. Pierwsza odsłona miała miejsce w 1995 roku, a kolejna w roku 2002 by w następnym zyskać miano samochodu roku. Ostatnie wcielenie to rok 2008 i w takiej postaci Megan jest dostępne do dziś. Podobnie jak Clio ten model ma swoją wersję RS i bagatela 250 KM pod maską. Rakieta! Jeśli masz wersję RS i jednak byś nie chciał się z nią za żadne skarby rozstawać, to akurat rozumiemy! Ale gdybyś jednak chciał się pozbyć jakiejkolwiek innej wersji, chętnie odkupimy od Ciebie to auto.

renault

Renault Laguna

Debiut Laguny to rok 1993. To on właśnie zastąpił wersję 21, która dzięki ogromnej usterkowości, dobrej reklamy firmie nie przyniosła. Laguna była zresztą udaną odpowiedzią, na błędy poprzednika. Początkowo niechętnie kupowana Laguna, z czasem jednak zyskała sobie opinię auta zrywającego z nienajlepszą przeszłością. Laguna przeszła dwie modernizacje. Jedną w roku 2001, a drugą w 2007. Ostatnia generacja to już synonim dobrej klasy materiałów i niskiej awaryjności. Auta dostępne w z bogatą gamą silników, aż do 3,5 litrowej jednostki generującej 240 KM. Prosimy pamiętać iż skupujemy wszystkie marki aut, a te prezentowane mają być jedynie pomocą w rozeznaniu się w rynku. Zapraszamy do wypełnienia formularza, lub prosimy o telefon w razie jakichkolwiek pytań. Jesteśmy do dyspozycji.