Sprzedaj nam swoją Skodę

Skoda to auta które z przysłowiowym czeskim filmem od dawna nie mają nic wspólnego. Raczej, a nawet z cała pewnością dużo wspólnego mają z niemieckim producentem aut, Volkswagenem. Występuje tu podobny schemat jak w przypadku Seata. Niemiecka firma przejęła Skodę implementując swoje rozwiązania we wszystkich modelach. Powstały w ten sposób całkiem udane auta. Czasem tylko szkoda że nie udały się podobne rozwiązania na rodzimym rynku motoryzacyjnym. Dziś kilku milionowe Czechy mogą cieszyć się z udanego produktu świata motoryzacji, a my… no cóż. Poniżej przedstawiamy często kupowane przez nas modele Skody i gdyby Państwo chcieli nam taki odsprzedać, z przyjemnością przedstawimy wszelkie szczegóły.

Popularne modele marki: Skoda Fabia, Skoda Octavia
skoda

Skoda Fabia

Następca modelu Felicja, od początku był udany, choć przez część krytykowany. Od 1999 roku kiedy pojawił się na rynku pierwszy model Fabię klientów znalazło ponad dwa miliony egzemplarzy. To rewelacyjny wynik. Auto w pierwszej wersji było dostępne do 2008 roku, ale już w 2007 Skoda udostępniła nową dostępną do dziś generację Fabii. Auto wybitnie chwalone przez nabywców. Po latach eksploatacji nic nie skrzypi, a jakość wykończeń powala długo cieszyć się z eleganckiego wnętrza. Silniki dostępne w starszej wersji zaczynały się od 1.0 litra, a w nowszej od 1.2. W ofercie znajdziemy też całkiem żwawe, a jednocześnie oszczędne motory 1.4 TFSI i mocy 180 KM. To naprawdę sporo, dlatego auto również znajduje zwolenników wśród młodych i pragnących więcej emocji kierowców. Gdybyś chciał się pozbyć Fabii chętnie kupimy starszy wysłużony model od Ciebie.

skoda

Skoda Octavia

Rodzinne auto segmentu C dla niezbyt licznej rodziny. Taki pewnie cel przyświecał producentom tego modelu auta. Czy to się udało? Oczywiście że tak. Auto bazuje na płycie podłogowej VW Golfa więc jeśli oryginał z Niemiec jest dla kogoś za mały i za drogi warto pomyśleć o właśnie Skodzie Okatvii. Pierwsza wersja powstała w 1996 roku może nie powalała na kolana stylistyką, ale wytrzymałością i ceną już na pewno. Najlepiej o dobrym produkcie może świadczyć czas jego produkcji. Pierwsza wersja była produkowana przez 14 lat, aż do 2010 roku. W międzyczasie, a dokładnie w 2004 roku Skoda wypuściła nowszą generację, która gości w salonach aż do dziś. W skodzie znajdziemy oprócz niewielkich silników 1.2 litra, jednostki już całkiem mocne jak na przykład 2 litrowy TFSI o mocy 200KM. Jako, że na rynku jest sporo tych aut, często je skupujemy. Jeśli też masz Skodę i chciałbyś się jej pozbyć zapraszamy do kontaktu z nami.