Skupimy pojazdy marki Toyota

Już sam fakt, że jest to drugi na świecie pod względem wielkości producent aut na świecie, robi wrażenie. Dodając do tego japońskie przywiązanie do precyzji, jakości, i dobrego stylu, otrzymujemy wspaniałe auta. Niewielu jest użytkowników tej marki, którzy mają powody do narzekania. Nasza firma z przyjemnością odkupi od Państwa każdy model Toyoty. Poniżej prezentujemy te najbardziej znane.

toyota

Toyota Corolla

Ponad 30.000.000 nabywców. To mówi wszystko. Absolutny rekordzista sprzedaży. Czy klienci mogą się mylić? Z całą pewnością nie. Produkcja tego modelu rozpoczęła się 1966 roku i trwa do dziś. Model doczekał się 10 generacji. Po pierwszym modelu kolejne ukazywały się w roku 70, 74 i 79. Dziś są to zabytki. Następne wcielenia ukazywały się w latach 1983, 1987 i w 1991 roku. Model powstały w 97 był już dość często widywany na Polskich drogach. Przedostatnia generacja to rok 2001 i jak pozostałe od początku była hitem rynkowym. Ostatnia i produkowana do dziś to generacja 2007. Silniki w tej najnowszej wersji to pojemności od 1.33 (taka odmiana) do 2.2 litra. Moce od 90 KM do 177 KM. Gdybyś chciał zmienić Corollę na nowszy model lub na inną zupełnie markę, z przyjemnością skupimy Twój obecny pojazd.

toyota

Toyota Avensis

Ten model już nie ma tak bogatej historii, a pierwsza wersja nie należała do najpiękniejszych, choć trzeba przyznać, że każda późniejsza generacja, nadrabiała błędy poprzedniej. Początki Avensis to rok 1997, kiedy firma wypuściła na rynek typowego przedstawiciela klasy średniej. W 2001 rynek ujrzał kolejne wcielenie już dużo bardziej udane. Ostatnia i produkowana obecnie wersja swój żywot rozpoczęła w roku 2009 i tej generacji już nic nie można zarzucić. Wyróżnia się ewidentnie, ma nowoczesny styl i eleganckie nadwozie. Bez względu na generację Avansisa, jedno było tam zawsze dopracowane. Wnętrze. W nim nigdy nie brakowało dobrze spasowanych i praktycznych detali, a nawet podstawowe wersje były dobrze wyposażone. Jesteśmy gorąco zainteresowani skupem tych aut, więc jeśli dysponujesz jednym egzemplarzem i chciałbyś się go pozbyć, chętnie Ci to ułatwimy. Wystarczy kontakt z nami.

toyota

Toyota Land Cruiser

Historia tego modelu sięga czasów tuż po wojnie. Pierwsze modele produkowane od 1954 roku bazowały technologicznie na amerykańskim Jeepie. Kolejne 8 generacji na trwałe zapisało się w umysłach wielbicieli offroadu i silnych emocji. Auta od początku były przygotowywane do ciężkiej pracy w terenie i nie było w nich żadnych kompromisów. Współczesnych modeli pewnie by było troszkę żal męczyć i drapać pomiędzy drzewami w lesie, ale gdyby jednak byli na to amatorzy powinni wiedzieć, że auto pomimo eleganckiego wyglądu, jest cały czas rasowe i odpowie na każde wyzwanie. Chętnie odkupimy każdy egzemplarz tego modelu jak i każdego innego auta tego japońskiego producenta. Prowadzimy skup aut wszystkich marek, więc jeśli jesteś zainteresowany pozbyciem się pojazdu, serdecznie zapraszamy do wypełnienia formularza, lub kontaktu telefonicznego.