Kupujemy wszystkie Volkswageny

Niektórzy pewnie nie wiedzą, że Volkswagen oprócz własnej „marki dla ludu”, jest też właścicielem auta dla wybranych jakim jest Bugatti. W posiadaniu tej firmy są też marki Audi, Bentley, Lamborghini, Seat i Skoda. Auta Volkswagena są obecne wszędzie. To jeden z największych koncernów świata. Ze względu na sporą popularność starsze egzemplarze są stosunkowo tanie zarówno w zakupie jak i późniejszej eksploatacji. W Auto Kris z przyjemnością kupimy każdy model z jakim się do nas Państwo zgłoszą.

Popularne modele Volkswagena: VW Polo, VW Golf, VW Passat
volkswagen

Volkswagen Polo

Produkowany od 1975 roku model Polo doczekał się w swej historii 4 modernizacji. Pierwsza w 1981 roku, druga po 13 latach w 1994. Kolejne wcielenie Polo III pojawiło się na drogach w 1994 i zostało zastąpione kolejną czwartą generacją w 1999 roku. Ta generacja była na tyle udana iż była produkowana przez 10 lat do 2009 kiedy to pojawiła się aktualnie produkowana wersja Polo V. Obecna wersja nawiązuje stylistycznie do starszego brata Golfa i stała się sporym sukcesem zdobywając prestiżowe nagrody samochodu roku 2010. Silniki w tym aucie zdecydowanie nie są nastawione na oszałamiające osiągi i zaczynają się od 1.2 litra i 60KM a na silniku 105 konnym kończąc. Przeznaczeniem auta od początku jest miasto, dlatego na ekonomię postawiono wszystkie karty.

volkswagen

Volkswagen Golf

Golf to słowo dość trwale wryte w świat motoryzacji. Wielokrotny zdobywca dużej ilości prestiżowych nagród i wyróżnień. Nie ma co ukrywać, że to od początku było udane auto, a 6 kolejnych generacji zawsze dobrze wpisywało się w panujące trendy. Początek golfa to rok 1974. Następne modyfikacje to lata 83 i 91. W 1997 roku z taśm zjeżdża czwarta generacja, a kolejna już piąta w 2003. Od 2008 roku na rynku jest dostępne szóste wcielenie tego auta. Golf może się pochwalić jeszcze jedną liczbą. Od 1974 roku do dziś sprzedanych na całym świecie zostało 25 milionów Golfów, co klasyfikuje ten pojazd w ścisłej czołówce, najlepiej sprzedających się aut w historii. Gama dostępnych silników jest ogromna. Mamy do wyboru pełen wachlarz mocy i pojemności, od 1.2 litra do 2 litrów i moce od 80KM do 170 KM, przy czym najsilniejsza wersja wcale nie ma zbyt dużego apetytu na paliwo. W Auto Kris chętnie skupimy każdą generację tego modelu samochodu.

volkswagen

Volkswagen Passat

Kolejna drogowa legenda. Już nawet właściciele nie pierwszej ale drugiej generacji tego auta, mogą śmiało mianować je zabytkami. Ten model towarzyszy nam od 1973 roku. 6 razy był modernizowany, a jego sprzedaż pomimo że troszkę niższa niż Golfa również bije rekordy swojej w swojej klasie. Od początku produkcji nabywców znalazło prawie 16 milionów egzemplarzy tego auta. Sumując całkowitą sprzedaż Volkswagena wliczając w to np. "Garbusa" można sobie jedynie wyobrazić skalę sukcesu tej firmy. Obecna wersja jest produkowana od 2010 roku i zastąpiła produkowany przez 5 lat wcześniejszy model. Gama silników jest równie duża jak w pozostałych modelach tej marki. Jeśli masz ochotę sprzedać nam swojego Volkswagena Passata, prosimy o kontakt. Prowadzimy oczywiście też skup aut wszystkich innych marek.