Skup pojazdów marki Volvo

Synonim bezpieczeństwa, dobrej jakości, a przed laty pomysłu jak zrobić najbardziej kanciasty samochód. Kiedyś Volvo pomimo bezpieczeństwa jakie zapewniało pasażerom, nie uchodziło za wzór stylistyki i szyku. Obecnie jest całkiem na odwrót. Auta tej marki nabrały krągłości, stylu i piękna, którego tak długo brakowało. Dzisiejsi nabywcy wyższych serii nie rzadko są elitą biznesu i nie jest już czymś dziwnym widzieć szefów dużych korporacji wsiadających do swojego Volvo S80. Auta szwedzkiego producenta, należą obecnie do bardzo udanych i odnoszą coraz większe sukcesy na rynkach światowych. Nasza firma prowadzi skup wszystkich modeli Volvo. Jeśli chcesz się któregoś pozbyć wystarczy zadzwonić, lub wypełnić nasz formularz.

Popularne modele marki: Volvo S40, Volvo S60, Volvo S80
volvo

Volvo S40

Kiedy Volvo zrezygnowało z 3 cyfrowych oznaczeń modeli, S40 zastąpiło modele 440 i 460. Pierwszy z nich zjechał z taśm w 1995 roku i przetrwał do 2004 roku, kiedy na rynek wyjechała wersja S40 II produkowana do dziś. Auto bardzo ładne stylistycznie, z bardzo dobrym wykończeniem wnętrza i perfekcyjnymi układami zapewniającymi maksymalne bezpieczeństwo podróżującym. Na rynku są dostępne również wersje kombi pod nazwą V40, która przy kolejnej modernizacji zmieniła się w V50. Oferta silników jest całkiem przyzwoita i zaczyna się od 1.6 litra, a kończy na wersji zapewniającej dużą dynamikę i radość o pojemności 2.5 litra i mocy 230 KM. Technicznie ta wersja jest oznaczana symbolem T5. W naszym Skupie Aut, chętnie odkupimy każdą wersję tego samochodu.

volvo

Volvo S60

S60 w najnowszym wydaniu to już wyższa półka desek projektantów. Już poprzednia wersja była bardzo udana, ale to co fabryka wypuściła na rynek w 2010 roku jednych wprawiło w osłupienie, a drugich w nie lada zachwyt. Auto zapewne kontrowersyjne z wyglądu, ale jednak dużo więcej znajduje głosów uznania i niż pogardy. W tej jak i w poprzedniej wersji S60 na duże uznanie zasługują fotele. Są nad wyraz wygodne i dobrze wyprofilowane. Poprzednia wersja zresztą bardzo elegancka, opóściła fabrykę po raz pierwszy w roku 2000. Pod maską dostępne silnik dla każdego. Od 1.6 i 115 KM do 3 litrowej jednostki T6 i mocy bagatela 304 KM. Gdyby nie cena, pewnie ze względu na umiarkowany apetyt na paliwo S60 T6 znalazłaby dużo więcej nabywców. Jeśli masz na stanie jakąkolwiek wersję S60 i chcesz sie jej pozbyć nasz Skup Aut z przyjemnością Ci to ułatwi. Wystarczy kontakt z nami.

volvo

Volvo S80

Sztandarowa limuzyna Volvo. Szyk i elegancja w każdym calu. W 1998 roku zastąpił kanciastego S90. Jego popularność jest ogromna. Pomimo wysokiej półki (segment E) auto znalazło już pół miliona nabywców. To trudny do osiągnięcią wynik dla tej klasy aut. To tylko potwierdza jak nabywcy muszą sobie cenić markę i jej styl, na który pracowała przez dekady. Wnętrze jest bardzo eleganckie choć są opinie, że projektant starszej wersji musiał budować wcześniej kokpity samolotów. Nie każdemu przypadnie do gustu ogromna ilość przycisków na desce, której nie ma co ukrywać, trzeba się po prostu nauczyć. W 2006 roku pojawiła się nowa generacja S80 i co tu mówić, zapiera dech. Jest piękna, elegancka i... droga. Tak... ceny to ta sama półka co wyższej klasy produkty z Niemiec. Gdybyś miał takie auto i chciał nam je odsprzedać prosimy o kontakt. Podkreślamy jednak na każdym kroku, że prowadzimy oprócz Volvo, Skup Aut wszystkich marek.