Skupujemy auta marki BMW

Auto Kris odkupi od Państwa każdy model BMW. Poniżej przedstawiamy krótką charakterystykę tej znanej wszystkim marki. Bogata gama modeli i wersji powoduje że skupimy się na opisie tylko tych najważniejszych, ale oczywiście jesteśmy zainteresowani każdym modelem i wersją. Wszystkie modele BMW mają bardzo bogatą historię, a każdy z nich doczekał się wielu kolejnych generacji. Poniżej przedstawiamy te najważniejsze.

Popularne modele tej marki aut: BMW 3, BMW 5, BMW 7
bmw

BMW seria 3

Historia tego modelu sięga lat 70' ubiegłego wieku. Pierwszy model tej popularnej serii zjechał z taśmy w 1975 roku i nosił techniczną nazwę E21. Od tamtego czasu firma wypuściła jeszcze 4 kolejne generacje "trójki" Od 82' model E30, w 90 roku model E36, bardzo zresztą popularny w naszym kraju, potem nastał czas E46, który był produkowany w latach 1998-2007. Najnowszym dzieckiem fabryki w Monachium gdzie zresztą jest produkowany jest model E90 który wraz z kolejnymi liftingami przybierał nazwę E91 do E93. Sztandarowym uosobieniem sportowej żyłki fabryki jest model oznaczany literką M. Od zawsze to do tego właśnie auta porównywane są wszystkie auta segmentu klasy średniej. Silniki w "trójce" to absolutnie kompletna gama mocy i pojemności. Od najmniejszych 1,6 litra, które również dostarczają sportowej żyłki, do 500 konnych potworów w serii M.

bmw

BMW seria 5

Bodaj najbardziej uwielbiany przez wielu biznesmenów pojazd klasy wyższej średniej. Jest uosobieniem elegancji i charakteru. Podobnie jak wersja 3 posiada ogromny wachlarz silników i również w swojej ofercie jest wersja dla fanów mocy - M. BMW 5 oferuje praktycznie wszystko co jest potrzebne tym, u których w żyłach płynie benzyna zamiast krwi. Historia tego modelu sięga jeszcze głębiej niż w trójce, bo 1972 roku. Nawet dość leciwe egzemplarze tego auta do dziś zachowują nienaganny styl i ponadczasowość nadwozia. Historia "piątki" sięga aż pięciu generacji. Poczynając od wersji E12 we wspomnianym 72 roku, model ewoluował do wersji E28 w roku 81 i E34 w roku 1988, aż do E39 w 95, E60 w 2003, a na F10/F11 kończąc aktualnie. Obecny model to piękno przez duże M... oj to znaczy "P"... ale litera M jest takim synonimem tej marki, że sama ciśnie się na usta. Jeśli aktualny model przypadł Państwu do gustu, możecie śmiało pozbyć się starszej wersji, a my z przyjemnością ją kupimy.

bmw

BMW seria 7

Luksus? No pewnie że tak. To nieodłączne słowo które towarzyszy modelowi "7" od początku, czyli od 77 roku ubiegłego wieku. Wtedy właśnie zjechał z taśmy model mający przyciągnąć do salonów, właścicieli dużych firm i korporacji. Z powodzeniem zresztą. I bez zmian, aż do dziś. Poruszanie się tą limuzyną, jest absolutną przyjemnością i prestiżem. BMW od początku dba o jak najlepsze imię tej wersji. BMW 7 to pięć generacji luksusu, piękna, i dostojności. W 2001 roku firma wypuściła model E65 i już wtedy było wiadomo że zresztą jak wszystkie przetrwa ponad dekadę. Rzadko zdarza się tak ponadczasowa stylistyka. Od 2008 roku "siódemka" zyskała nową szatę w modelu F01. Tak naprawdę jest to bardziej gruntowny lifting poprzednika, ale nikt nie ma tego za złe, bo po co psuć doskonałość. Gama silników to wysoka liga. Każdy instalowany motor, zapewnia nienaganne osiągi i niezłe, wręcz sportowe wrażenia pomimo niebagatelnej masy pojazdu. Jeśli chcą Państwo nam sprzedać swoje BMW z przyjemnością je odkupimy.