Chcemy odkupić Twoje Kia

Oczywiście zdajemy sobie sprawę że nie każdemu przypadną do gustu auta marki Kia. Zapewne troszkę winny jest producent, który przez lata oferował pojazdy które naprawdę musiały trafić w gust konkretnego klienta ze względu na niezbyt wyszukany design. Masowego szturmu salonów raczej ta firma w naszym kraju nie notuje. Ale wszystko do czasu. A co kiedy marka zaczyna nabierać kształtów, jakości i w dodatku to wszystko za niewygórowaną cenę? Wtedy właśnie oczy coraz większej grupy ludzi zwracają się ku autom tej marki. I tak jest właśnie dziś. Brzydkie kaczątko polskiego rynku nabiera łabędzich kształtów i zatrzymuje wzrok coraz liczniejszej grupy ludzi. Dzisiejsze modele niczym nie odstają ok konkurencji, więc jeśli chcesz się pozbyć już bardziej wysłużonego modelu nic nie stoi na przeszkodzie. Zadzwoń, albo wyślij nam dane auta i cenę jaką chcesz za swoje Kia i to tyle. Reszta ku Twej uciesze pozostanie już w naszych rękach.

Popularne modele Kia które kupujemy: Kia Picanto, Kia Rio
kia

Kia Picanto

Chcesz dowód na powyższe tezy? Zwróć uwagę na współczesne Kia Picanto. Stylistycznie - Pogromca miejskich ekonomicznych aut. Zaskakuje odważną bryłą, która ze starszym ciut szpetnym modelem ma mało wspólnego. Tak. Obecna wersja Kia miała swojego poprzednika produkowanego od 2004 roku. Ale to już przeszłość. Obecny model produkowany od 2011, jest atrakcyjny, dobrze wykończony, ekonomiczny w utrzymaniu i TANI w zakupie. Gama silników też całkiem znośna i każdy może dopasować je do swoich preferencji. Pewnie kwestią czasu będzie udział najnowszej Picanto w rajdach i wyścigach torowych. Nic nie stoi na przeszkodzie aby go mieć. No może starsza wersja której trzeba się pozbyć. Nic nie stoi na przeszkodzie. Kupimy każdy model Kia, w tym oczywiście Picanto. Bez zbędnych formalności i w miłej atmosferze. Płacimy gotówką lub przelewem. Wedle życzenia.

kia

Kia Rio

Tak jak pisaliśmy kiedyś niebyt udane stylistycznie auta dziś święcą triumfy. przykładem jak z elementarza niech będzie np. model Rio. Produkcja rozpoczęła się w 2000 roku aby w 2005 przejść modyfikację. W 2011 Kia Rio została poddana gruntownej przebudowie i tak mamy dostępny aktualnie wyjątkowo udanego przedstawiciela klasy kompaktowej. Jeśli tylko sama marka nie stanowi bariery, to należy zdecydowanie wziąć pod uwagę ten model. A co ze starym autem? Nie ma problemu. Proszę zadzwonić, albo wysłać formularz i wtedy my oddzwonimy. w kilu prostych krokach stare auto nie będzie stało na przeszkodzie do zakupu nowego. To nasze zadanie. Uwolnić klienta od jego samochodu, bez wystawania na giełdach, czy ogłaszania się w setkach portali czy pism motoryzacyjnych. Dziś to nasza firma wychodzi do Ciebie.