Odkupimy pojazdy marki Seat

Połączenie hiszpańskiego temperamentu i niemieckiej technologii musiało się udać. Od lat ta południowa marka jest gwarantem wysokiej jakości i lwiego pazura. Dla ciekawych możemy napisać iż od początku istnienia wszystkie modele Seata noszą nazwy hiszpańskich miast. Wśród oldtimerów znajdziemy takie modele jak Marbella czy Inca. Współczesne Seaty to jak wielu mawia takie tańsze Volkswageny, ale wraz z nowszymi modelami coraz mniej części, szczególnie wyposażenia wnętrza jest współdzielonych przez te marki. Auta z reguły bezawaryjne i dobrze wykończone. Poniżej prezentujemy wybrane modele tych aut, które skupujemy w naszej firmie

Popularne skupowane modele: Seat Ibiza, Seat Leon, Seat Toledo
seat

Seat Ibiza

Ten model to pięć kolejnych generacji, z których pierwsza zjechała z taśm w 1984 roku. Kolejne wcielenie od 1993, to już połączenie z niemiecką marką po przejęciu firmy. Od tego właśnie modelu mówimy o Seatach dość sprawnych i dobrze skrojonych. Druga wersja produkowana była roku 1999. Trzecia generacja to zaledwie 3 lata produkcji do 2001. W tym samym roku z linii produkcyjnych schodzi Ibiza IV i towarzyszy nam do 2008. Najnowsze dziecko Ibizy to model Ibiza V i jest produkowana do dziś. Nie znajdziemy w Ibizie powalających jednostek napędowych, albowiem auto zostało stworzone z myślą o w miarę oszczędnym przemieszczaniu, ale dla większości jest to atut a nie wada. Możesz bez problemu sprzedać nam swoje auto, używając do tego dostępnego na stronie formularza.

seat

Seat Leon

Firma oczywiście nie zapomniała o amatorach szybkich jazd i młodych użytkownikach dróg, i dlatego w odpowiedzi na potrzeby rynku powstało auto, za które za sam wygląd powinno się dawać mandaty za przekroczenie prędkości. To właśnie Seat Leon. Powstał w 1999 roku i przeszedł tylko jedną modernizację w 2005. Potem był jeszcze drobny facelifting w 2009, ale to można zaliczyć do kosmetycznych zmian. Leon to sportowe auto z założenia, ale dla potrzebujących całych litrów adrenaliny, firma przygotowała sportowy model sportowego auta pod nazwą Leon Cupra. 265 KM daje już naprawdę miłe wrażenia z jazdy, a na skrzyżowaniach inni kierowcy raczej podziwiają jedynie tył tego auta. Gdybyś miał takie auto i chciał abyśmy je od Ciebie kupili, wystarczy wypełnić formularz kontaktowy.

seat

Seat Toledo

Seat nie zapomniał również o rodzinach. I w dodatku o rodzinach z niezbyt dużym portfelem. Dla nich firma przygotowała auto segmentu C czyli Toledo. Ten model powstał w roku 1999. Pierwsza generacja raczej nie zachwyciła. Klienci raczej narzekali na dość toporną konstrukcję i niezbyt eleganckie wykończenie wnętrza. Klaps od klientów poskutkował już bardzo udaną modernizacją w 1999 roku. Autko nabrało wtedy obłości, a wnętrze zostało zrobione z dużą dbałością o szczegóły. Po sześciu latach Seat wypuścił trzecią generację Toledo. Auto stało się już dość duże i bardziej przypomina małego vana aniżeli sedana. Metamorfoza tego modelu na przestrzeni lat jest ogromna. Żaden z następców nie nawiązuje do poprzednika. Ale jeśli za każdym razem otrzymujemy dobry produkt to chyba nie powód do zmartwienia. Gdyby chcieli Państwo zmienić swój samochód na na przykład najnowszy model Toledo i nie wiedzieli co zrobić z poprzednim, z przyjemnością kupimy wasze stare używane auto.