Odkupimy od Ciebie każdego Opla

Czy jest bardziej popularna marka w naszym kraju? My szczerze wątpimy. Szeroki wachlarz modeli, dostęp do tanich części, ciągle uaktualniana sylwetka każdego modelu powoduje, że na nabywców ta marka nie narzeka. Ogromna gama silników zarówno benzynowych jak i wysokoprężnych, oraz udział w bodaj wszystkich popularnych segmentach aut, czyni Opla liderem w naszym i nie tylko naszym kraju. Dodając całkiem przystępne ceny zarówno nowych jak i używanych modeli powoduje to, że mało kto przynajmniej raz w życiu nie posiadał, albo przynajmniej prowadził tego auta. My również na podstawie naszych baz możemy stwierdzić, że to wyjątkowo popularny samochód. Nadal chętnie je kupujemy od naszych klientów, więc jeśli masz Opla i chcesz się go pozbyć, gorąco zachęcamy do kontaktu.

Popularne skupowane modele: Opel Corsa, Opel Astra, Opel Vectra
opel

Opel Corsa

To autko typowo miejskie. Nie nazbyt duże, choć ostatnia wersja sporo urosła jak na swój segment. Spora gama silników też powoduje, że auto jest z dużym powodzeniem wykorzystywane zarówno jako auto flotowe, jak i dobry start dla młodych ludzi, którzy potrzebują troszkę więcej emocji i radości z jazdy. Corsa debiutowała w roku 1982 w jak na dzisiejsze realia już dość archaicznym wydaniu. 11 lat później w 1993 roku model przeszedł gruntowną modernizację i trzeba przyznać iż ówczesny design przetrwał próbę czasu. Autko było nad wyraz ponadczasowe. Kolejnej zmiany Corsa doczekała się w roku 2000 i w tej skórze przetrwała do roku 2006. Od tamtej pory, aż do dziś mamy do czynienia z czwartym wcieleniem Corsy pod techniczną nazwą "D" Kupimy z przyjemnością każdą Corsę. Bez względu na stan.

opel

Opel Astra

Opel Astra to również cztery generacje modelu. Tu roczniki troszkę się pokrywają ponieważ były produkowane jednocześnie różne wersje. Pierwsza i zarazem bardzo popularna Astra zjechała z taśm produkcyjnych w 1991 roku, była produkowana do roku 2000. Następna generacja Astry pojawiła się w roku 1998, a więc 2 lata przed zaprzestaniem produkcji pierwszej generacji. Kolejne dwie generacje pojawiły się w roku 2004 i 2009 i co ciekawe obie są produkowane do dziś. Druga generacja była produkowana do roku 2009, a więc również nakładała się na następcę przez kilka lat. Co by nie mówić o niezawodności, auto ma ogromne grono zwolenników. Nienaganna stylistyka, oraz w aktualnych modelach już bardzo dobrej jakości materiały sprawiają iż obecny popyt utrzyma się zapewne przez wiele wiele lat.

opel

Opel Vectra

Przedstawiciel klasy średniej Opla, jeździ na naszych drogach od 1988 roku. Model nieprodukowany od 2008 roku doczekał się 2 modernizacji. Pierwsza w 1995 roku kiedy na ulice wyjechał model "B", oraz model "C" produkowany od 2002 do 2008 roku. Kolejny segment i kolejny sukces. Tak można scharakteryzować to auto. Popularność, zdobył dzięki wybitnie ponadczasowej sylwetce i z modelu na model coraz lepszej jakości. Pierwsza generacja cierpi niewątpliwie na słabej jakości materiały użyte do produkcji nadwozia, co powoduje dość szybkie jak na współczesne auta wykwity korozji, ale kolejne w kolejnych modelach producent już się bardziej postarał i z powodzeniem można znaleźć kilkunastoletnie modele, bez brzydkich plam na karoserii. Kiedy już Ci się znudzi Twój Opel bez problemu możemy go od Ciebie odkupić. W tym celu użyj formularza kontaktowego, lub skontaktuj się z nami telefonicznie.